Olgun Kadına Şantaj Yapıp Zorla Sahip Oldu

porno izle
Olgun Kadına Şantaj Yapıp Zorla Sahip Oldu

Tarih:

Yorum: 2 Yorumlar

İri yapılı olmasına rağmen oldukça seksi olan kadın, kocasını daha evlendiği ilk günden beri aldatmaktan vazgeçmemiştir. Üstelik kocasının da tanıdığı adamlar onun en zevk aldığı kaçamak sekslerin başını çekmektedir. Bu kez gündüz vakti evde kimse yokken olgun kadın eve kocasının en yakın arkadaşını çağırır ve daha önceleri yaptıkları gibi tek posta bir sikiş yapmak ister. Kocasını aldattığından haberi olan kapı komşusu eline delil bulundurmak amaçlı eline aldığı kamerayla gizlice odasına girer yüksek uzunlukta dolabın içine kendini saklayarak yaşanan anları dolabın kapısını hafif aralayarak kayıt almaya başlar.. Hemen bunu şantaj olarak kullanmak için cep telefonu ile kaydetmeye başlayan oğlan, kaçamak olgun sikiş yapan çiftlerin işi bitince olgun kadının mutfakta yanına gelir ve elindeki kamera kayıtlarını gösterip bunu kocana gösteririm diye tehdit ederek mutfakta, çektiği görüntüleri şantaj olarak kullanıp olgun hatuna zorla olmaya epey dil döker.

Kafasında bir sürü senaryo olan olgun hatun çıkış planını sadece genç azgın erkeğe vermekten başka yolu olmadığı anladığında ayak üstü tezgaha domalarak işini çabuk bitirmesini söylemesi yıllardır hayalini kurduğu mature sex objesi hatunu işini kısa bitirecek gibi gözükmüyor. Ayakta yerde koltuk üstünde nefes almadan vuran genç eleman taze kan genç seksin ne kadar sert istekli geçtiğini yaşatmış oldu.


Kategori: 18+ Yaş, Aldatma, Amatör, Bedava, Dövmeli, Dul, Eş Değiştirme, Fışkırtma, Genç, Gizli Çekim, İfşa, Konulu, Milf, Mobil, Olgun, Sakso, Sert Zorla, Tecavüz, Türkçe Altyazılı, Yaşlı

Olgun Kadına Şantaj Yapıp Zorla Sahip Oldu Filmine 2 yorum bulunmaktadır:

  1. ahmet 11 Mayıs 2019, 17:52

    Neden açılmıyor yardımcı olurmusunuz.

    • admin 12 Mayıs 2019, 01:04

      Video ile ilgili sorun düzeltildi. mobil kullanıyorsunuz amp google cache olduğu için yeni videonun dönüşmesi biraz süre alabilir ( 1 yada 3 saat arası). Hemen izlemek için vpn kullanarak kasut.org sitemizden direk izleyebilirsiniz.